Megosztás
 

 Demetria Faith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Demetria Faith   Demetria Faith EmptyHétf. Szept. 17, 2018 1:01 am

Demetria Faith
I'm not in danger. I'm the danger.


Becenév:
Demi, Dem, Dee
Titulus:
ide
Születési hely, dátum:
hely, 1999. június 13.
Faj:
boszorkánymester
Kinek az oldalán állsz?
Sebastian oldalán
Beállítottság:
hetero
Play by:
Katherine McNamara


Család:
Anya? Árnyvadász volt. Gondolom már halott. Ha másba nem is, a szégyenbe biztosan belehalt.  Apa? Az igazi? Valami démon volt, aki biztosan nem a sármjával csábította el az anyámat. A démonoknak olyan nincs. Testvér? Még csak az kéne! Volt azonban egy nevelőapám, egy boszorkánymester, aki ugyan nem volt mintaszülő - talán nem is tudta, hogy kell annak lenni - , de minden tőle telhetőt megtett. És ezért örökké hálás leszek. Tartozom neki annyival, hogy megbosszulom a halálát.

A múlt árnyai
descensus averno facilis est

- Nincs keresnivalód itt, nephilim.
Nagy nehezen tudtam  csak megállni, hogy ne torzuljon fintorba az arcom, amikor a démon kiejtette a szót, amit annyira gyűlöltem. Nephilim. Egy frászt.
Úgy tettem, mintha valami olyasmit mondott volna, ami eddig elkerülte a figyelmemet és forgolódni kezdtem. Nem volt túl otthonos a barlang, amit lakhelyéül választott, bár gondololom, kéz nélkül elég nehéz lehet IKEA bútorokat összeszerelni.  Mindenütt csontok hevertek,és olyan meleg és száraz volt a levegő, hogy már szinte fojtogatott. Arra tippeltem, hogy egy működő vulkánban vagyunk, bár a geológiai ismereteim erősen hiányosak voltak, hiába a rengeteg tanulás.
- Sehol sem látom a „kutyáknak és árnyvadászoknak belépni tilos” táblát, de lehet, hogy csak figyelmetlen vagyok. Mostanság nem alszom valami jól – sóhajtottam fel drámaian. Mellesleg ez igaz volt. Mármint, hogy nem alszom jól. És igazából a táblával kapcsolatban sem hazudtam.  
- Pimasz vagy. Mindegyik pimasz, mielőtt kifordítom – sziszegte és közelebb kúszott. Az orromat megcsapta a belőle áradó rothadás szag, amitől kikívánkozott az ebédem.
- Lefogadom – álltam a pillantását, bár libabőrös lettem attól az élénksárga szempártól, ami mintha a vesémbe látott volna.  – De engem nem fogsz. És most nyilván azt kérdezed magadtól, hogy miért. Meg azt is, hogy ha nem meghalni jöttem, akkor mégis mit akarok.
Úgy tűnt, hogy ezzel nem tud vitába szállni, bár kelletlen szisszenés hagyta el a száját. Tekerőzve az árnyékba húzódott és ebből arra engedtem következtetni, hogy meghallgat. Haladunk.
- Csúnyán melléfogtál, mikor azt hitted, hogy egyszerű nephilim vagyok – vágtam bele azonnal a közepébe,  és bár minden okom meg lett volna egy kis kárörvendésre, amiért benézte a dolgot, valahogy nem volt ínyemre, hogy egy démonnak kell beszámolnom az életem azon részeiről, amiket legszívesebben kitöröltem volna. Nem láttam változást az arcán, nem tudtam, hogy sikerült-e felkeltenem a kíváncsiságát, de folytattam: - Az anyám valóban árnyvadász, de ez minden, amit tudok róla. Az apám azonban nem egy másik nephilim, vagy esetleg mondén. Az apám egy démon.
Tartottam egy rövid szünetet. Valami reakciót vártam, de persze hiába. Kezdtem azt hinni, hogy nem is figyel rám, vagy elaludt. A kígyók tudnak nyitott szemmel aludni, nem? Vagy az a cápa? Minden esetre nem sikerült lenyűgöznöm, vagy megbotránkoztatnom, pedig engem még a mai napig undorral tölt el a származásom eredete.
- Nem tudom, hogy ki ő, és őszintén szólva nem is nagyon érdekel.
- Ha nem azért vagy itt, hogy megtudd ki az apád, akkor miért?
Oh! Hát mégis csak figyel.
- A legtöbb boszorkánymester, akivel találkoztam egyedül volt kénytelen boldogulni. A démonok nem épp család centrikusak – bár ezt neked gondolom nem kell mondanom –, a halandó szülő pedig nem akar olyan gyereket, akinek szarva, villás farka, vagy kék bőre van.
- Te nem viselsz magadon démoni jegyet – szúrta közbe, én pedig biccentettem.
- Tisztában vagyok vele. Ettől függetlenül még sem kellettem anyámnak. Vagy belehalt a szülésbe… - rosszul kellett volna éreznem magam, amiért ilyen érzéketlenül beszélek annak a nőnek az esetleges haláláról, aki a világra hozott, de nem éreztem. – Mindegy. A lényeg, hogy ettől függetlenül nem voltam magamra utalva. Volt egy apám, aki magához vett, bár senki sem kérte meg rá. Szeretett, felnevelt és nem hagyott magamra.
- Megható – sziszegte gúnyos hangon és hátborzongató mosoly kúszott az arcára. Még jó, hogy ismerek valakit, akihez képest ez a démon a kedves, öreg Mikulás. – Rátérnél a lényegre?
- Felcsigáztalak? – szaladt ki egy horkantás a számon, de mielőtt válaszolhatott volna, folytattam: - Bartust megölték. És tudni akarom, hogy ki tette. Azt mondták nekem, hogy te segíthetsz.
- Ki mondta ezt neked? – hajolt előre.
- Jo… Sebastian Morgenstern – javítottam ki magam.

the descent into hell is easy
Demetria Faith

Demetria Faith
Kezdõ boszorkánymester
Kapcsolatban :
Never
Play by :
Katherine McNamara
Reagok száma :
4

Demetria Faith Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Demetria Faith   Demetria Faith EmptyKedd Szept. 25, 2018 10:14 pm

Gratulálunk, elfogadva
Demetria Faith

elfogadó szöveg helye

Sebastian Morgenstern

Sebastian Morgenstern
Árnyvadász
Kapcsolatban :
✘ Maybe... in the future
Play by :
✘ Will Tudor
Keresem :
✘ My Victims
Reagok száma :
4

Demetria Faith Empty
Vissza az elejére Go down
 

Demetria Faith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Demetria szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Invincible FRPG :: Leadott karakterek-
^
ˇ